Deliler

Ne düşünüyoruz bilin istedik

Rebel Sizin Ortağınız2. AklınızÇözümünüzDanışmanınızMüşteriniz

Kim Rebel!

Size biraz bizden bahsetmek istiyoruz. –ruz derken ki kastımız kim olduğumuzla ilgili. Çünkü şahıslar aldanır ve hatta aldatırlar ya da -bilirler. Bu yüzden biz işlerimizi asla bir kişinin omuzlarına yüklemeyiz. İşimiz arzularını dile getirenlere kusursuz hizmet etmektir. Bir hizmeti kusursuz yapan yol ise şirketimizden geçmektedir. Doğru; sizlere, bahçesinden yol geçince gözlerinde TL işareti parlayan çiftçi gibi gözüküyor olabiliriz. Hatta yol dediğimiz andan itibaren aklınıza üçe beş koyan dinlenme tesisleri de gelmiş olabilir. Sizin aklınıza gelmediyse bile bizim geldi ve gerçekten çok güldük.

Rebel Yapım ve Reklam Ajansı kurulduğu günden itibaren duruşuyla, gerek asiliği, gerek ise müşterilerine sadık kalmayı amaçlayan, yaptığı işlerde kusursuzluğu hedefleyen bir kuruluştur. Çalışmalarında olmayanı oldurtmak için çalışanlarının seferberliği ile bu günlere gelen ajansımız bir nevi size portreler çiziyor diyebiliriz. Hedeflerimiz, karşınızdaki duruşumuz veya çalışmalarımız yanı sıra izinden gittiğimiz tek şey ise adaletli çalışıp doğru olduğunu düşündüğümüz işleri hayata geçirmek. İnancımız hataya yer vermemek için çok ve doğru kişilerle çalışmak. Çünkü kuruluşumuzun en büyük prensibi, yapılan en küçük bir hatanın bütün sistemimizi çökerteceği yönündedir.

Sizlere yaptığımız işleri referans göstermeyi inanın çok isterdik. Ne yazık ki terzi söküğünü dikemez diye bir laf aldı gidiyor içimizde. Yaptığımız işler, projeler o kadar çok ki bir türlü toparlayıp bir koleksiyon yapamıyoruz. Birazda kendi söküğünü dikemeyen terzilerin işlerinde hep başarılı olduğunu düşündüren bir batıl inancımız var.

Tabi ki şaka yapıyoruz. Kuşkusuz inançlarımız var ama batıl değiller. Sadece birazcık başarılı olduğumuzu düşünmek istediğimiz için ürettiğimiz sufleydi kendi içimizde. Sizlere sunabileceğimiz hizmetlerimize ana sayfamızdan bakabilirsiniz. Bünyemizde yapılan çalışmalar günden güne geliştirilmeye devam etmektedir. Hedefimiz ise kalitenin zirvesini elde edene kadar durmamak. Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İletişim çağının en etkili platformu olan dijital dünyada güçlü bir şekilde yer almanız için modern ve işlevsel web hizmetleri sunuyoruz.

Kurum ruhunu ve vizyonunu en doğru şekilde yansıtan ve güven algısı oluşturan kurumsal kimlik kılavuzları tasarlıyoruz.

Üst düzey stüdyoları ve kreatif ekibiyle Rebel, video ve fotoğraf ihtiyacı duyulan her konuda eksiksiz çözümler sunar.

Rebel'in Olayı

Firmalar da insanlar gibidir; doğar, gelişir, büyür ve ölürler. Sağlığına ne kadar dikkat edilirse o kadar çok uzun yaşar. Bizim hikayemizde daha emekleme aşamasındayız diyebiliriz.

2016

Prodüksiyon

Prodüksiyon

İletişim dilimizi geliştirmek ve evrenselleşmek için gördüklerimizi ekran karşısına aktarmak adına prodüksiyon yatırımında bulunduk. Tanıtım filmi, drone ile görüntüleme, fotoğraf çekimi ve ürün tanıtımı alanında günümüze kadar bir çok projede yer aldık.

2015

Dijital Ajans

Dijital Ajans

Dijital Pazarlama alanında kendimizi kanıtladığımız ilk yıllar, büyük ve küçük ölçekli birçok projede; Web Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Reklam Ağı Pazarlaması üzerine çeşitli markalara hizmet verdik.

2014

Kurulduk

Kurulduk

Yapmak istediklerimiz için çokça savaş vermek zorunda kaldığımızda anda REBEL adı altında toplanalım istedik.