Neler, Neler?

Size yardım etmek için buradayız

MODERN

Günümüz standartlarına uygun çözüm önerileri ve modern uygulama fikirleri için.

YARATICI

Tasarım ve Yazılımda yaratıcı çözüm seçenekleri için.

PROFESYONEL

Tamamen işine hakim ve motivasyonu üst düzey, güler yüzlü bir ekiple çalışmak için.

Fikirler

Bir reklam ajansının en önemli fonksiyonu anlattığı ürün ya da hizmeti hızlı, etkili ve akılda kalıcı bir şekilde tanıtabilmesidir. Vurucu bir slogan, sıra dışı bir mecra ya da beklenmedik bir sunum tüketicilerin aklına kazınır ve asla silinmez. Rebel sizin için iyi fikirler bulur.

Planlama

Karlı satış doğru pazarlamanın, doğru pazarlama ise etkili bir tanıtımın sonucudur. Ürün ya da hizmetlerinizin eksiksiz anlatılması ancak planlı tanıtım faaliyetleri ile sağlanabilir. Uygun bütçe verimli kanallara yönlendirilmeli ve bu çalışmalar birikerek kurumsal kimliğinizi yansıtmalıdır.

Güç

Bir kampanya ne kadar iyi planlanırsa planlansın, bir fikir ne kadar çarpıcı olursa olsun eğer hayata geçirilemiyorsa hiçbir anlam ifade etmez. Rebel yıllara dayanan piyasa deneyimiyle, ihtiyacınızı karşılayacak geniş bir tedarikçi listesine sahiptir. Tedarikçiyi tespit eder, sizin için bütçe oluşturur ve işi başından sonuna takip eder.
0
+
Mutlu Müşteri
0
+
Başarılı Proje
0
Yoğun Toplantı
0
+
Çözülen Sorun

Web Tasarım

Web Dünyasında Yerinizi Alın

Gelişen internet dünyası ile firmalar, kişiler ve çeşitli kuruluşlar web sitesi arayışını hızlandırdı. Dijital dünyada ilgi çekici ve kazançlı bir şekilde yer alabilmek için artık web sitenizin bir çok anlamda entegre, güncel ve güvenilir olması gerekmekte.

Biz, işte tam da bu yüzden web yazılımı ve web tasarımı projelerinizde siteniz ile ilgili her konuyu A’dan Z’ye tasarlıyor ve yaratıyoruz. 

Grafik Tasarım

Görsel en etkili iletişim aracıdır .

Grafik tasarım ve görsel çalışmalar hedef kitlenize ulaşmanın en etkili yollarından biridir.

Doğru tasarlanmış bir görsel ve doğrudan hedef kitlenize hitap eden içerikler en iyi pazarlama araçlarındandır. Amacına uygun, çarpıcı tasarımlar sayesinde ürün veya hizmetlerinizi daha kolay ve hızlı şekilde tanıtabilirsiniz. Özgün ve doğru tasarımlar, potansiyel müşterilerinizde kaliteli ürün ve hizmet algısını oluşturmada önemli rol oynar.

Şık, dikkat çekici, özgün, amaca uygun ve en önemlisi özgün tasarımlar ortaya çıkartarak var olan hedef kitlenize ve potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Desen gücüyle gelen yenilikçi fikirleri, renk ve kontrast bilgisiyle size ve/veya sektörünüze özel;

Logo, Banner, Afiş, Katalog, Broşür, kurumsal kimlik çalışması, E-bülten gibi birçok görsel tasarım hizmetiyle sunuyoruz.

E-Ticaret

Sanal Pazarda hemen yeriniz alın kullanıcılaırn alışverş dinamikleri değişiyor.

İnternetten alışveriş alışkanlığı her geçen gün katlanarak artmaya devam ediyor. Sektörünüz ne olursa olsun bir ürün veya hizmetiniz var ama e-ticaret siteniz yoksa yeni nesil pazardan payınıza düşeni kaçırıyorsunuz demektir.

Ürün veya hizmetleri internet pazarına sunmak veya yeni nesil ticarete geçmek isteyenler için e-ticaret dünyasına girmek sanıldığı kadar zor değil.

TASARIMDA REBEL’İN DOKUNUŞU

Etkileyici tasarım, güvenilir altyapı, genel kullanıcı alışkanları ve pazarlama teknikleriyle uyumlu bir e-ticaret için pek çok özellik bir arada olmalıdır.

E-ticaret siteniz için proje başlangıcından yayın aşamasına kadar ihtiyaçlarınıza göre tüm süreç tarafımızdan yönetilir. Siteniz yayınlanmadan önce gerekli eğitimler detaylı olarak verilir. Yayınlandıktan sonra da 7/24 yanınızda olan destek ekibimizle işleriniz kolaylaşırken kazancınızı arttırabilirsiniz.

Tüm bu özellikler ve çok daha fazlasını bir araya topladığımız e-ticaret yazılımlarımız ile internet dünyasında kazanmaya hazır olun!

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya

Dijital kimliğiniz ile markanızı daha da geniş kitleler görebilir.

Dijital pazarlama süreci sosyal medya yönetimini kapsayan bir adımdır. Genel pazarlama ile paralel olarak yürütülen Dijital Pazarlama Kampanyası sizin ihtiyaçlarınıza ve sektörünüze göre şekillenecektir. Endüstriyel ürünler için kendi pazarında yapılacak araştırmalar sonucunda uygun içerik yönetimi ile son kullanıcı ürünleri satıyorsanız ona göre bir plan hazırlayarak sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz!

Video ve Prodüksyon

Videonuz sizi anlatsın;

Markanıza uygun olarak istekleriniz doğrultusunda size en uygun video ve animasyon hizmeti sağlıyoruz.

Ürün veya hizmetlerinize en uygun olacak şekilde filmin yaratımında gerekli olan senaryo ve materyalleri oluşturuyoruz. Senaryo yazımı, fabrika tanıtım filmi, ürün tanıtım filmi, video anlatım filmleri, logo ve yazı içerik introları oluşturuyoruz.

Uluslar arası pazarda müşterilerimizin fark yaratmaları için oluşturulan video içeriklerimizin onlar için en büyük gücü olduğunu biliyoruz.